Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 telepítése után...

Windows 7 telepítése után nincs internet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Újraraktam a gépet és már napok óta felidegesít, hogy nincs internet és nem tudom megcsinálni. Elvileg valami driver kellene rá, már a slimdrivers nevű programot leszedtem és felraktam, de semmi.. fogalmam sincs mit csináljak, valaki segíthetne..

2015. aug. 30. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell tudnod, milyen hálózati kártya van bele integrálva az alaplapba, majd az szerint rákeresni,például "Realtek Ethernet Controller" meg hasonlók, azt kéne felrakni.
2015. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom újabb géped van mint a windows, ezért nincs hozzá alapból a windowsba integrálva driver. Keresd elő az alaplap lemezét, és tedd fel onnan. Ha nincs meg, akkor szopacs, át kell menned valakihez és letölteni, csak így azt se tudod hogy milyen driver kéne hozzá.
2015. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 Hogy keressen rá ha nincs internete?
2015. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 ha nincs internetje hogyan írta ki gyakorira ? :D Egyébként AIDA programmal, már megoldódott neki, írt privátot.
2015. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!