Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ez? Win7 telepítése...

Miért van ez? Win7 telepítése után IE11 gyors (30mbit), Mozilla kegyetlen lassú (5mbit)! Olvasd el kérlek lejjebb is!

Figyelt kérdés
XP után feltettem Win7-et, és a gyári böngésző az IE11. Én Mozillához vagyok szokva, de amikor feltelepítettem, kegyetlen lassú. Nem csak maga az internet lassú (30mbit/s helyett 5mbit/s), hanem maga a kezelő felület is. Ráklikkelek pl fent az Eszközökre, és kb fél perc, mire nagyon lassan, szaggatva megjelenik a menü. Behozom a google-t, és a kurzor is lassan, szaggatva villog, s ha beírom a betűket a keresőmezőbe, akkor kb fél perc alatt jelenik meg a beírt szó. Windows tűzfal kikapcsolva, per pillanat semmi tűzfal nincs telepítve.

2015. máj. 26. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

C:\windows\syswow64\macromed\flash\mms.cfg fájlhoz add hozzá (új sorban), hogy "ProtectedMode=0", majd mentsd el, és indítsd újra a böngészőt.


Ha 32 bites win7, akkor syswow64 helyett a system32 mappában keresd.

2015. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos semmi nem akar összejönni.

Szóval 32 bites win7 ultimate-em van, rendszergazda szintű felhasználóval. Megkerestem a megadott fájlt, notepad-del megnyitottam, beírtam, amit mondtál, de egyszerűen nem engedi elmenteni, azt mondja, hogy a hozzáférés megtagadva, pedig nincs a tulajdonségoknál kipipálva, hogy írásvédett.

2015. máj. 26. 23:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült átírnom (jól túl van bonyolítva ez a szerencsétlen win7), de semmi változás... :( :(
2015. máj. 26. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!