Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elrontottam volna a töltést?

Elrontottam volna a töltést?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam egy új telefont ( LG Magna ) . Azt írták erről a telefonról hogy több napot kibír ( 2500 mAh ) Sokan azt mondják hogy a mai telefonokat nem kell "kisüttetni" Akkor kell levenni a töltőről amikor teljesen feltöltött. Én úgy csináltam. Meg hogy nem kell teljesen lemeríteni. Ezeket megtettem, csak lehet hogy az a baj hogy, miközben töltőn volt nyomkodtam. ( Facebook , YouTube , Játékok , STB ) lehet hogy én rontottam volna el ????? És ezért nem bír ki egy napot sem ??? Kb naponta ha nyomkodom kétszer kell feltölteni. Mi lehet az aksi baja ????? Vagy csak nincs valami beállítva ?? Esetleg vigyük vissza a Media Markt-ba? Mert ott vettük. Esetleg nincs erre valami app ???
2015. aug. 31. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Van app, de több kárt csinál, mint hasznot. Nem te rontottad el, ha nyomkodod közben attól nem lesz baja. Fényerő ha maxon van, nagyo merül a telefon, wifi nagyon zabálja az aksit. GPS, Bluetooth legyen kikapcsolva. Játékok is zabálják az aksit, a kijelző, egyszóval minden. Több napot úgyse bir ki, lehet neked 6k mAh-s akksid is. Az az időtartam átlagos felhasználásra értendő. Simán lemerül 5 óra alatt..
2015. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen :)
2015. szept. 1. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!