Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leállítani a...

Hogyan tudnám leállítani a laptopom?

Figyelt kérdés
A laptop pár napja megbolondult, nem lehet leállítani. Hiába nyomom a start menü leállítás(meg úgy amúgy bármelyik gombját), nem csinál semmit, Alt+F4-re se reagál, a feladatkezelöt sem tudom elövenni, az interneten kivül nagyjából semmi sem megy rajta. A google-t elindítja, a file-ok közt matathatok, de használni nem tudom öket, videót azonban lejátszik. A tárca is eltünik, csak akkor jelenik meg start menüstöl együtt, ha a billentyüzeten megnyomom a start gombot. Próbáltam úgy, hogy teljesen lemerítettem, kiszedtem 10 másodpercre az akut, vissza, feltöltöttem és amikor elindítottam egyenesen azt mutatta amit utoljára, semmi sem történt, pedig jelszó is van beállítva, de azt sem kérte. Gondolkodom a windows újrainstalálásán (amúgy win 7 van rajta 2010 októbere óta kicseréletlenül, eddig nem volt baj vele, és nem igazán hiszem, hogy az romlott volna el, de jobban örülnék annak, mintha a laptopnak lett volna baja), bár fogalmam sincs, hogyan tudom kivitelezni újrainditás nélkül, és azon is aggódom, mi lesz a rengeteg programommal és file-ommal, ugyanis csak C partícióm van. Nagy segítség lenne, ha újraindíthatnám, talán a többi program is elindulna. Vírus nincs rajta, legalábbis a vírusölö szerint, mindkét Temp mappa üres. Ja és az elején kiadott valami hibaüzenetet, hogy nincs elég hely a memórián (bár egy program se volt elindítva, és a hard sincs teletömve, még vagy 80 giga szabad), amit nagy nehezen, de ki sikerült ikszelni ( azaz 6245524 példányt dobott ki belöle, de valahogy csak a végére értem). Amikor a memóriahasználatnak akartam utánna nézni, akkor vettem észre, hogy nem adja ki a feladatkezelöt. Nagyon furcsállom az egészet, és nem is értem mi történhetett vele. Utoljára a Ps-t használtam rajta, a munkám mentetlenül elveszett. Hibernálásból indítottam el, mert picit el kellett mennem, de folytatni akartam. A ps le volt fagyva, mikor elindítottam, de más lefagyásokkal ellentétben könnyedén le tudtam zárni. Megpróbáltam ismét elindítani, akkor jött a hibaüzenet és azon kivül semmi. Most bár még csak hibaüzenetet se küld. Elnézést a hosszas és összevissza szövegért, de teljesen értetlenül állok a dolog elött.

2015. szept. 2. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
hosszú lett volna elolvasni.. izé.. nyomd hosszan a bekapcs gombot ha még nem tetted volna.
2015. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is, de semmi...
2015. szept. 2. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor nem nyomtad elég sokáig.. az hardreset, az minden esetben működik, oprendszerfüggetlen.
2015. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!