Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ilyen fura az internetem...

Miért ilyen fura az internetem? (Leírás lejjebb)

Figyelt kérdés

Egy nagyon fura esetről számolok most be, senki nem találkozott még ilyennel akinek meséltem eddig, és egyszerűen nem találok megoldást rá.


Konkrétan mióta új albérletbe költöztünk ahol alapból van egy 20 megás T-Kom net, ez a szolgáltatás néha rettentő mód belassul, viszont csak bizonyos oldalakon, és csak az én gépemen. Inkább bizonyos oldalakon nem, pl. a Youtube folyamatosan működik, egyből betölt minden videót 720p-ben is, a facebook alig-alig ha bejön egyáltalán, a google keresések viszont megint csak működnek olyan gyorsan amennyire kell. A steambe nem tudok belépni, online játékokba 1600ms-ig ugrál a pingem. Barátnőm laptopján viszont minden tökéletes, nem dobálja ki a facebook chat, nem tölt órákig minden random oldal. A wifi jelszót megváltoztattam csomószor, de egyből utána is ezt csinálja. Most újra tettem a gépem teljesen, még mindig ugyan az. A speedtesten maradéktalanul 19,56mb letöltési sebességet ír, egyszerűen nem értem.


Bármi tipp? Esetleg azt meglehetne nézni valahogy, hogy hány gépről használják ezt a wifit? Nem tudok mire gondolni, mitől lehet, valami hihetetlen. A gépemmel semmi gond nincs, i5-4570, r9-280, 8giga ram, bőven van hely a hdd-n is, ezzel nem lehet gond, és régen nem is volt.



2015. szept. 5. 23:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja a routert is természetesen reseteltem milliószor.
2015. szept. 5. 23:02
 2/2 anonim válasza:
Ez érdekes, de ha barátnőd gépéről ugyanazon a routeren keresztül nagyjából ugyanabban az időben jól működik minden akkor kizárásos alapon nálad lehet valami. Én egyébként a hálókártya driverre tippelnék, hogy valami rossz drivered van fent. Elsőként az javasolnám, hogy próbáld meg kábelen keresztül a netet a gépeddel. Ha azzal jó akkor tuti, hogy a WiFi hálókártya driverrel van valami.
2015. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!