Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógép csak második...

A számítógép csak második indításra bootol be, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan nagy problémám, hogy a gépem első bekapcsolásnál leáll a windows betöltésénél, tehát egy olyan 5-6 másodperccel bekapcsolás után. Második indulásra viszont gond nélkül bekapcsol. Olvastam máshol, hogy valakinek az segített, hogyha az alaplapról a chipsetet kivette, majd visszahelyezte. Ezt meg is tettem, elindítottam a gépet, és elsőre elindult szerencsére. Viszont ma megint kapcsoltam volna be, és mintha mi sem történt volna, ugyanúgy leállt első indításra.. Mit tudnék ezzel kezdeni? elég irritáló.. Ja, és ha a biosba megyek, akkor nem kapcsol ki, csak amikor már a windowst akarja betölteni, de akkor egyből leáll.. és másodjára elindul.

2015. szept. 7. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én először a sata kábelt nézném meg, ami csatlakozik a windows merevlemezéhez.
2015. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt már néztem, ramokat ki és betettem, ugyanúgy a chipsetet és a videókártyát, a legtöbb mindent újradugdostam, hátha az a hiba, de nem . .
2015. szept. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!