Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Intel Celeron 1000M 1.8GHz...

Intel Celeron 1000M 1.8GHz proci helyet Core i3 3110M-re cseréltem.30 percig megy rendesen és utána egyszerűen kikapcsol utána egyből vissza lehet kapcsolni. De ha kb 25 percenként újraindítgatom akkor el megy egy napig is egyfolytában?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tulmelegszik?
2015. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
TDP-k egyformák, elvileg nem melegedhet túl. Pasztáztad?
2015. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nézd meg a hőfokokat.. de lehet az alaplapnak nem tetszik.
2015. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem melegszik azért lehet utána egyből bekapcsolni, de ha nem várom meg a 30 percet és előtte újraindítom akkor megint megy 30 percig.
2015. szept. 9. 03:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam lehet, hogy a BIOS-ba tettek valami védelmet ha erősebb procit észlel kapcsoljon ki. A processzorbeállításokba be sem lehet lépni. Ha úgy hagyom a BIOS-ban akkor is kikapcsol 30 perc múlva.
2015. szept. 9. 04:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld frissíteni a bioszt, feltehetően akkor nem kompatibilis az új procival.
2015. szept. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

Cserélhető..., de a BIOS frissítés lehet jó ötlet.

2015. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 ez csak annyit tesz, hogy azonos az architektúra, ha a lapos gyártója nem támogatja, akkor semmit se ér.
2015. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Köszi az infót. Azt tudod hol lehet megnézni akkor pl egy dell vostro-nál? Mert én azt hittem ez is a cserélhető processzorok listája >>> [link]



Azt hittem a felsoroltak kompatibilisek a laposban is.

üdv, J

2015. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
laptop gyártója általában az online kézikönyvben, vagy eldugva valahol ad egy listát, milyen alkatrészek vannak a laptopba és azok esetleg mire cserélhetőek. De a leggyorsabb módja, ha beregelsz a fórumba, beírod a géped pontos azonosítóját és megkérdezed. A modok utána néznek és tőlük pontos infót kapsz.
2015. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!