Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek az Intel E3400...

Szerintetek az Intel E3400 kitudja rendesen hajtani a Gigabyte HD 7750 OC-t, vagy vennem kell új processzort?

Figyelt kérdés

A gép tehát ez lenne:

CPU: E3400

GPU: HD 7750

RAM: 4Gb 1333MHz

Nagyrészt játékra használnám, a kisebbik részben pedig a médiával foglalkoznék, gondolok itt a Cinema4D-re, vagy a Sony Vegasra.

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2013. febr. 5. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
ez játéktól is függő , de lényegében kihajtané max néhol maradna benne -10,20 % , manapság procit érdemesebb venni a 4 magért a legtöbb mai game könyörög , csak hát az alaplapod lg775-ős amire már nem gyártanak procit így azt is kellene cserélned vagy használtan venni quad procit azok meg ahoz képest nem olcsók, azért még jó pár játékhoz elég lehet a 2 mag de nem ártana cserélni majd ha lesz pénzed későbbiekben egy phenom x4 945/955 960 be procira + am3+ alaplapra csak az olcsóság és a teljesítmény aránya miatt írtam ezeket
2013. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyátalán van hozzá megfelelő tápod,ha már mindenképp 775-be fektetnél?
2013. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt a processzorújítás dolgot alaplappal együtt gondoltam, merthogy ehhez a foglalathoz tényleg nehéz, vagy talán nem is lehet egy jó CPU-t találni.. De nem ez volt a kérdésem :D
2013. febr. 5. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

És milyen tápod van?


Mert oké hogy akarsz új procit meg lapot is,de ha a szar a táp,akkor nem tennék bele egy 25 ezres hardvert.

2013. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem hd 7770 -et vegyél inkább és a későbbi újítás során megfog valamelyest tátosodni még az a kártya ha kap 4 magot
2013. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát igen ilyen nagyon noname tápok alá nem ajánlott , pl codegen ,hkc meg társai
2013. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, de én ezekkel tisztában vagyok.
2013. febr. 5. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!