Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki a számítógépe...

Miért kapcsol ki a számítógépem miután bekapcsolom?

Figyelt kérdés
Nemrég felraktam a Windows 10-et és azóta mikor bekapcsolom a gépet és bejön a betöltőképernyő, ott alul nem látszódik hogy tölt és 2-3 mp. után kikapcsol, de ha ezután bekapcsolóm akkor már jó. Ezelőtt Win 7 volt rajta és ott nem fordult elő ilyen, de már volt rajta Win 8-is és ott is ugyanez volt. Szerintetek miért?
2015. szept. 13. 10:06
 1/3 SoulEater7797 ***** válasza:
43%
Lassú a merevlemezed, valószínűleg nem SATA3. Kapcsold ki a leállítási hibernációt, esetleg rakd újra a rendszert.
2015. szept. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SoulEater7797 ***** válasza:

Előzőből lemaradt:

Lehetséges, hogy az alaplap nem támogatja, vagy ez a feature csak SSD-vel működik, ezt kicsit kétlem, mert win8 alatt nekem nem volt ilyen gondom, csak 10 alatt.

2015. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, nem sata 3-as a HDD-m :/ köszönöm a választ!
2015. szept. 13. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!