Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azt tudom hogy a Chuwi Hi8 as...

Azt tudom hogy a Chuwi Hi8 as tablet elég szépen viszi a GTA 5 öt. És az a kérdésem hogy az Onda V891 es tablet az vinné a GTA öt?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló! Nekem Hi8 van, egy ma létező tablet se viszi a GTA 5 öt. Sőt még a legjobb felső kategóriásak is minimumon éppenhogy talán. Gondolom ezt vagy hasonló videót láttál

https://www.youtube.com/watch?v=pIJJ70NGJEQ


Nos bele van írva, a címébe is hogy stream. Azaz wifin keresztül egy asztali számítógép küldi neki a jelet. Azaz a tablet csupán csak közvetítő. A játék a számítógépen zajlik de a tablettel irányíthatod.

Ezekben a tabletekben mind az Intel Bay Trail processzor családja van, ezek között nincs óriási különbség. Mindegyik nagyjából 2007-2009 ig viszi a játékokat. Mondok példákat amikkel még elbánik alacsony grafikán. Just cause 2, Left 4 Dead 2, CS GO. Nézz más videókat amikben nics Stram szó.

Itt van csomó videó ezek alapján mérlegelj.


https://www.youtube.com/watch?v=uLLj2oWJx9M&list=PLmCC8789U9..


Egyébként egy játék 2 óra alatt kifekteti az akkumulátort, érdemes bluetooth billentyűzetet és egeret beszerezni és akkor tudod játék alatt is tölteni. Vagy egy bluetooth os kontrollert.


Örülök hogy segíthettem, ha van még kérdésed nyugodtan írj.

2015. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ezt láttam,csak nem olvastam a címet hogy stream! De köszi a választ!

És jó az a tablet? Azon a 2 tableten gondolkozom.

Csak azon a fajtán amelyik dual os,Windows 10 + Android 4.4.

2015. szept. 15. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!