Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megérné telepíteni a windows...

Megérné telepíteni a windows 10-et? (+kérdések lent)

Figyelt kérdés

Nos, tegnap óta kékhalálokat kap szegény laptopon, és azon gondolkozom hogy megérné-e egy win 10-et felrakni. Először is: Ha feltenném, akkor megoldódna a kék halál?


Ha igen, akkor mennyire futnak a 2008 utáni játékok windows 10-en? Alkalmas annyira játékok futattására mint a Windows 7?


A laptop: Acer Aspire E1-570G


Proci: Intel Core i3 1,8Ghz 3MB L3 cache

4GB DDR3 RAM

GeForce GT 740M 2GB videokártya


Tehát mennének ezen ugyan úgy a játékok mint a Win7-en? Illetve ez orvosolná a kékhalált? Kb. 20 percenként kap egyet a laptop. Szerintem avírus miatt lehet, amit 2 napja benyeltem. Bár elvileg sikerült kiírtani, de az AdBlock Plus így is napi 1000-2000 felugró oldalt tilt le. Szerintetek megérné nekem a Windows 10?


2015. szept. 14. 14:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha automatikusan indul el a Malwarebytes,akkor segítek neked -> aktiváltad a fizetős próbaverzíót.

Ott rég baj van alapból meg ha valóban ez miatt van kék halál. (Nagy esély a vírus vagy a rendszer össze van már kutyulva..).

BlueScreenView program meg kellene nézni a kék halált okozó dolgot/dolgokat. Ha valóban Malwarebytes (bár előbb hiszem el,hogy az Avast a fő ludas ebbe az esetbe),akkor rakd újra a rendszert,bár lehet így is úgyis az kellene.

2015. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A BlueScreenView ezt írta:


[link]

2015. szept. 14. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!