Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet szétválasztani a...

Hogyan lehet szétválasztani a meghajtókat Dual Boot-ban?

Figyelt kérdés
Szétszedtem a merevlemezt 4 részre. 2 c megható és 2 d meghatót akarok csinálni. De úgy hogy egyik C meghatóra win-est akarok rakni a másik c-re pedig win10-et a 2 d meghajtó pedig tárolásra szolgálna. De ezzel az a baj,hogy mikor elindítom a win7-est akkor látom a win 10 c és d meghajtóját is, ha win10-est akkor a win 7 c és d meghajtóját. Hogyan lehet ezekt szétválasztani,hogy mikor mondjuk elindítom a win7-et akkor csak a saját c és d meghajtóját lássam ?
2015. szept. 15. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltelepíted először a 7-et, majd a 10-et. Aztán belépsz a lemezkezelőbe mindkettőn, és törlöd a betűjeleket a felesleges meghajtóknál.
2015. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De épp ez az. Ha windows 7-nél megadom hogy c és d meghajtó legyen és felrakom a gépet c-re. Utána win 10-et rakok akkor annak más meghajtóbetűjele lesz mit tom én g és h, de ha mondjuk bármelyik rendszeren belépek a sajátgépbe akkor látom ugyanúgy az összes meghajtót. Az a gondo hogyha a 7-est indítom el akkor a sajátgépben csak az ő meghajtói legyenek benn és amin a win 10 van azok nem.
2015. szept. 15. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló válaszolt. Telepíted mindkettőt, majd mindkettőt elindítva elveszed a betűjelet a _másik_ rendszeren használt meghajtóktól. Így mindenki csak a saját két partícióját fogja látni.


Elmékeim szerint az intéző nem mutatja a betűjel, vagy csatolási pont nélküli meghajtókat. Vagy igen?

2015. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Nem, nem mutatja a csatolási pont nélkülieket.


Kérdező:

Olvasd el újra amit írtam. Telepítés után nyilván látszódni fog mindenhol minden, mivel a rendszer automatikusan felismeri a meghajtókat. Ezért kell neked elrejtened őket kézileg, telepítés után.

Olvasd át az itteni hozzászólásokat, többek között az is benne van, amit én írtam neked fentebb:

[link]

2015. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
meg is van köszönöm :)
2015. szept. 17. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!