Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Counter strike 1.6-ot szeretne...

Counter strike 1.6-ot szeretnek jatszni halozaton, ezt hogyan tudom megoldani? Arrol van szo hogy ket szamitogepet osszekotok egy halozati kabellel es igy kellene jatszani . Ez a jatszas olyan hejt tortenne ahol nincs internet .

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Azegyik gépen csinálsz servert a másikon meg csatlakozol. Kb ez ennyi.
2010. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem , de akkor nem kell semmi kulon progi hozza ? Es a server keszites a hlds.exe-ben tortenik ?
2010. márc. 13. 13:44
 3/4 anonim válasza:
Nos, összekötitek a 2 gépet egy egyszerű hálózati kábellal. Aztán elindítod a játékot, úgy ahogy bot-ok ellen szoktál játszani tehát simán indítol egy játékot, a másik rámegy a Servers fülre az optionsba --> Lan és ott lesz a szerver :)
2010. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igazából nem ilyen egyszerű , én sokat szarakodtam vele régen , szóval,

1.tiltsd le a tűzfalat minda 2 gépen

2.inditsd el a játékot ( minda 2 gépen)

3.az egyik gépen játék inditása vagy new game vagy nem tudom milyen nyelven van, kiválasztod a pályát, meg minden, a másik gépen meg szerver keresés vagy ilyesmi fülre mész és azon belül a LAN fülre, és ott refresselj vagy magyarul frissits és ott kattints rá ammi kijön neked

ennyi az egész, nem olyan nehéz

2010. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!