Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Össze lehet kötni két számítóg...

Össze lehet kötni két számítógépet internet nélkül hogy egymás ellen lehessen játszani?

Figyelt kérdés
Mert én úgy tudom hogy igen és utána be kell állítani valahol a gépeken.(1.Windows XP SP3 2.Windows 7)
2011. szept. 30. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, ezt hívják lannak.
2011. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hálózat létrehozása varázsló!


Start Menű> súgó és támogatás - minden le van írva.

2011. szept. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dottorre ***** válasza:
Össze, csak egy IP tartományba kell állítani őket. Tehát például az egyik gép IP-je legyen 192.168.1.1 a másiké pedig 192.168.1.2 Ezután az általad említett oprendszer nagy eséllyel meg fogja találni a hálót. HA nem, akkor macerásabb a dolog, mondjuk a 2-es gépnek az Alapértelmezett átjáróját be kell állítani az 1-es IP-re, vagy fordítva, ha ez sem megy, akkor még mindig ott van a Hálózati csatlakozás varázsló, bár én nem szeretem kifejezetten.
2011. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig értem ,de hogyan kezdjek hozzá?Ja és bele is tudok nézni a másik gépbe is?
2011. szept. 30. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Először olvasd ezt el:

[link]


Azután szerezz egy ilyen kábelt:

[link]


Összedugod a két gépet vele, és próbálkozol.

2011. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dottorre ***** válasza:
Valóban a keresztkábelt kihagytam, az kell hozzá, nem a szokványos UTP kábel. De egyszerű, megismered, mert a 2 végén a zöld-zöldfehér és narancs-narancs fehér szálaak fel vennak cserélve.
2011. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!