Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le, vagy indul...

Miért fagy le, vagy indul újra állandóan a gép?

Figyelt kérdés

A gép időnként (és egyre gyakrabban) lefagy. Nem játszok, nem csinálok semmi extrát, youtube-ozok, meg facebookozok jóformán (mást lassan nem is merek csinálni), de igazából bármitől lefagy. Görgetés közben, új lapra kattintáskor, írás közben, videónézés közben. Egyszer csak nem tudok kattintani, végül már a billentyűzet sem reagál, és újra kell indítani. Néha magától is újraindul. Van, hogy újrainduláskor nem tölt be rendesen, vagy közvetlen utána megint lefagy, volt hogy egymás után ötször, vagy még többször kellett újraindítani, aztán kikapcsoltam a francba.

Az utóbbi hetekben kétszer volt már újratelepítve, és egyszer a telepítőlemezzel elvégeztem a javítást (vagy frissítést, vagy mi a fene a másik opció). Most is lehet megoldás lenne, de nem igaz már, hogy minden héten újra kell telepíteni, én meg töltögethetek, meg telepítgethetek mindent mindig elölről.

Időnként olyan hibaüzenetet is kiír, amikor javítást akar, de ha rákattintok, akkor jó sokáig elszüttyög, aztán van, hogy utána működik egy darabig, de van, hogy abból is újra kell indítanom.


Újraindításkor, vagy bekapcsoláskor a következőket írja ki.

Ezzel kezdi:

[link]

Az enter után ezt írja:

[link]

Miután rámentem a win7-re, ez a nyűgje:

[link]

És utána, ha elindult, és esetleg működik is egy darabig, akkor ez miatt sír rendszeresen:

[link]


Légy szíves kezeljetek gyogyósként, abszolút nem értek a számítástechnikához, nem vágom a szakszavakat. : /



2015. szept. 17. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki telepíti és milyen telepítővel azt a win7-et?

Ki kéne próbálni egy másik telepítővel szerintem.

2015. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én telepítettem újra eddig kétszer, cd-ről (nem eredeti).
2015. szept. 17. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!