Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi tart annyi ideig a számítóg...

Mi tart annyi ideig a számítógép bekapcsolásakor?

Figyelt kérdés
Az a baj szörnyen lassan kapcsol be a gépem, tehát miután bekapcsoltam elmehetek wc-re is akár. Hátha tud valaki segíteni, ha megírom melyik rész tart sokáig a bekapcsolás során. Tehát ami nagyon rendellenesen hosszú ideig tart az az Üdvözöljük felirat, ami már közvetlen az asztal megjelenése előtt van, ez kb. 1-1,5 percig tart. Ezután bejön az asztal, ami meg lefagy, tehát az egér helyett az a töltő kör van, és le van fagyva, nem lehet semmire rákattintani sem. Ez megint kb 1 perc.
2015. szept. 18. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Sok mindentől lehet.

Kéretlen programok.

Haldokló hdd(nálam pont most esett meg. szüleim szóltak, hogy piszok lassú a gép, erre kiderült, hogy a hdd félig halott)

2015. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pinkpancser ***** válasza:
Sok oka lehet. Kevés ram, vírus, reklámprogramok, rossz vinyó, poros procihűtő, sok program az indítópultban...
2015. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vadonat uj a gép, most vettem :)
2015. szept. 24. 16:40
 4/5 A kérdező kommentje:
De azt nem értem, az iskolába is ahova járok, vannak gépek 1 GB memoriával, meg 1,8 ghz procival 1 magos, win 7 32 bites rendszerrel, és mégis bekapcsol pillanatok alatt. Nekem meg 4 gb rammal, 3 ghz amd athlon 2 magos procival 1 év mire bekapcsol -.-
2015. szept. 24. 16:41
 5/5 redghost ***** válasza:

Ez azért van mert megvan rakva a vasad 1 csomo mindennel.

A megoldás:

1.A gépet "csökkentett mód hálózattal" indítod

2.Letörölsz minden felesleges vagy régi fájlt, utána uninstalálod a felesleges progikat (olyanokra gondolok mint pl: download manager, xy böngésző toolbar stb), egyszóval az olyan kéretlen szarok amik más programok telepítésével kerülnek fel.

3.Letöltöd a CCleanert és letakarítod a felesleges idéglenes (temp) fájlokat, majd ha meg van a rendszerleírót is kipucolod.

4.Ujra indítod a gépet és kész, ha mégsem válik be akkor valami más baja van.

2015. okt. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!