Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem bootol be a gép...

Miért nem bootol be a gép pendriveról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon lassú a windows 7 rendszerem ezért gondoltam újratelepítem pendriveról. Próbáltam rufussal,egyéb programokkal de a gép nem bootol be róla. Belépek az F12-vel a Boot menübe és ott kiválasztom az USB-HDD opciót. Aztán normálisan elindul a Windows de szokásosan kiírja hogy van-e caatlakoztatva usb hdd a géphez és ott kiírja a pendriveot. Mit lehetne vele tenni? Szerintem nem régi az alaplap mert kb. 1 éve lett kicserélve. A válaszokat előre is köszi!

2015. szept. 18. 19:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért nem DVD-ről telepítem mert bedöglött az olvasó
2015. szept. 18. 19:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ezzel rámásolni a fájlt


[link]


V ezzel

[link]


Nálam működött mind 2.

2015. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

az usb-hdd az nem a pendrive, hanem egy usb-s hdd,

látnod kéne a boot menűben a pendrive-od márkáját és azt kiválasztani (nyilván be kell dugni a pendiveot)

ha nem lehet kiválasztani lehet az alaplapod nem támogatja az usb-s telepítést, keress rá a neten h támogatja e

2015. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké a bootba még nem mentem be de majd megpróbálom.Köszi a gyors válaszokat!
2015. szept. 18. 20:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké kis állítgatással a BIOS ba megcsináltam a bootot és megy.köszi!
2015. szept. 19. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!