Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB Pendriveról nem bootol....

USB Pendriveról nem bootol. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés

Felraktam a Windows 7 64bitet egy Rufus nevű programmal, amivel elméletileg lehet bootolható pendrive-ot készíteni.

Fel is rakta, megpróbáltam bootolni. Nyomogatom az F11-et, be is jön a boot menü, ami megkérdezi, hogy honnan akarom bootolni, innen kiválasztom az USB-t, és erre elindul a windows, mintha simán indítanám. Mi lehet a gond? A válaszokat előre is köszönöm!!



2014. júl. 23. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nekem még csak a DVD Download Tool használatával működött, a Rufust még nem próbáltam.

[link]

2014. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 levis56 ***** válasza:
Nekem egy Kingston 16 gb pendrive van,ugyan ez a probléma bármilyen op rendszert akarok a Rufussal vagy a Win7 usb-dvd dowload tool programmal telepíteni,boot sorrend után nem indul a telepítés. Már próbáltam telepítő dvd-től parancssorban bemásolni úgy sem jó,pedig a dvd-ről tudok telepíteni,csak egyes op rendszerek nem férnek rá egy 4.7-es dvd-re ezért kéne a pendrive.
2014. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 levis56 ***** válasza:

Talán ez beválik.

[link]

2014. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!