Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissítsek Windows 10-re?

Frissítsek Windows 10-re?

Figyelt kérdés

Ugye megjelent az a kis ikon ott alul,hogy mehet az Update.De hallottam egy haveromtól,hogy rosszabbul mennek a játékok,lassabb a bootolás,stb.Mindkettőnk gépe 4GB RAMmal rendelkezik,neki Windows 7 volt,nekem meg még mindig 7-em van.

Haverom fontosabb cuccai:

GTX 750 Ti

Intel Pentium G valahányas

Fontosabb cuccaim:

AMD Radeon HD 7700

AMD Athlon X4 760K



2015. szept. 21. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Üdv. Én most váltottam,és idáig teljesen jó! Egyedül a crysis 3 nem megy! Abból egy újabb kellene!
2015. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tiszta telepítéssel jobban járnál.

De én még mindig várnék vele, mert még akadnak problémák bőven.

2015. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én az utolsóval egyetértek! Ajánlom a tiszta telepítést, és még az is jó ha külön meghalytón van az op rendszer és a többi dolgod. Szerintem is várj vele. Nekem igaz, hogy már 1 hónapja volt fent, de visszatértem 8.1-hez az még akkor jobb volt. A 10 még nem eléggé stabil (akkori tapasztalat) és egy gyári helyzetbe visszaállítás után lett is egy szép kis error felirat kép képernyővel bootoláskor :) ujrainditás nem segített, szóval ment az újratelepítés

újratelepíés. Adtam mégegy esélyt a 10-nek. Akkor sem volt egy nagyon gyors, stabil rendszer. Visszaraktam a 8-at és sokkal jobb! Én egyébként szeptember végén vagy 2015 végén váltok 10-re! Tapasztaltam egy kicsit jobb játékos teljesítményt de nem annyira sok. Laptopom: AMD A10 4 mag 2,30Ghz, AMD Radeon HD 7660G+7600M (2,5GB), 8GB ram, 1TB HDD) GTA 5 lowon jobban ment 8-on mint 10-en, GTA 4 pont fordítva. Több játéknál nincs nagyobb eltérés. 10 többször volt kékhalál, fagyás mint 8-nál. 8-nál 2 év alatt 5 kékhalál, 10-nél ugyanaz csak 1 hónap alatt. De jó a 10 majd váltok, régebben volt már fent. Nem a legpontossabb gépadatokért és esetleges helyesírási hibákért bocsi, este van és telón írok.

2015. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: azt javaslom, a novemberi nagy foltcsomagot (talán SP2 -nek is lehetne már nevezni) várd meg, 1-2 napra rá MSDN -en is integrálva lesz a letölthető ISO -ba.
2015. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké akkor azt megvárom :)
2015. szept. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na nálam most más a helyzet. Valami sz aros vírus van a gépen és felteszem gyorsan a 10-et.
2015. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ThodEE GoD ***** válasza:

Én ráfrissítettem a 7re, daemon tools ér szólt hogy töröljem le, frissítés után visszatettem mindenki boldog, CoD4, Project Cars, CoD UO, TrackMania, FlatOut 2 mind jól fut,lassulást nem vettem észre.

3570k@4.2GHz

290X alapon

16Gb 1800MHz CL9 ram

Win 64Gb SSDn

Játékok 128as SSDn

plusz progik-lapozófile egy WD black 1Tb os vinyón

2015. nov. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!