Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan frissítsek így windows...

Hogyan frissítsek így windows 8.1-ről 10-re?

Figyelt kérdés
Mostanában vettem egy 8.1-es Asus laptopot. Mikor először bekapcsoltam felajánlotta, hogy frissít win 10-re. Mivel én még nem használtam 8.1-et, ezért gondoltam megnézem először, hogy az milyen és rámentem ,hogy "most nem". Gondoltam, hogy később bármikor frissíthetek ha kedvem tartja de most nem találom sehol a windows 10-es frissítést. Ha mégis szeretnék 10-re frissíteni akkor azt hogy tudnám előhozni? Vagy az csak egy egyszeri felajánlás volt?
2015. aug. 25. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Futtass Windows update-et, vagy töltsd le a telepítőt a Microsoft-tól.
2015. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne frissítsd,tisztán telepítsd fel formázással.Jobban jársz,mint ahogy sokan írtuk már és az okát is.


Aktiválni lehet így is úgyis..

2015. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom hogy kell ,de frissíteni tuti nem tudok már
2015. aug. 25. 23:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinálj gyári visszaállítást és akkor tuti megkérdezi újra. De egészen biztosan tudsz frissíteni, ld. #1.
2015. aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csináltam...sajnos nem kérdezte meg
2015. aug. 26. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!