Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A billentyűzetem Z helyett...

A billentyűzetem Z helyett Y-t ír és Y helyett pedig Z betűt. Telepítéskor valószínűleg Angolra állítottam, de alt+shift-el mindig vissza állítom, de magától vissza állítodik. Hogy lehetne visszaállítani hogy normális legyen?

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 15:15
 1/6 Lajos54 ***** válasza:

Nem írod, milyen oprendszert használsz! Pedig nem teljesen mindegy.

Ha látod a jobb alsó sarokban a nyelvi eszköztárat, jobb egérgombbal kattints rá, majd válaszd ki a Beállításokat. A megjelenő ablakban az alapértelmezettnek a magyart válaszd ki.

Ha nincs ott az eszköztár, nyisd meg a Vezérlőpultot, és keresd (oprendszertől függően) a Területi és nyelvi beállításokat, vagy a Nyelv ikont, két katt, majd ugyanúgy a magyart állítsd alapértelmezett nyelvnek.

2015. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jajj bocsi nem tudtam. Windows 7
2015. szept. 22. 16:20
 3/6 anonim válasza:
Menj be vezérlőpultba-->Óra nyelv terület-->terület és nyelv alatt másik billentyűzet megadása-->bilentyűzetváltás és ott lesz egy olyan, hogy angol 1 klikk és jobb oldalon eltávolítás/uninstall.
2015. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hardvert telepítsd ùjra! Hogyan?

Sz.gép kikapcs/kihùz a hardver (billentyü) majd a sz.gép hardver nélkül ùjra bekapcs. A sz.gép jelezni fogja nem talàlja a hardvert, ekkor visszadug, remélhetőleg automatic újrabetelepìti. Ha ez nem törtènik meg mechanikai hibàs a hardver.

MEGOLDÁS:

Ha van kedved pepecselni bíbelődni, szedd szét, takarítsd ki a harvert, ha nincs, vegyél masikat.

Az előttem szólóho egy ellen erv: Nincs köze az operàciósrendszerhe.

(Cristian)

2018. szept. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jah mielőtt bàrki is megszólna ..

Látom hogy a kérdès ideje több èves, de én is most olvasom, éppenezèr olvashatja BÁRMIKOR az is akinek hasznos lehet a kèsői válasz.

(Cristian)

2018. szept. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lajos54 ***** válasza:
Annyi köze azért van az operációs rendszerhez, hogy egyes dolgok máshol helyezkednek el az XP-ben, a Win 7-8-10-ben. Csak amiatt vetettem fel anno, hogy pontosabb választ tudjak adni.
2018. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!