Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tolt be az op rendszer!...

Nem tolt be az op rendszer! Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Ma sokat szallitottam ide oda a gepem es egyszer az alja eleg csunyan megutodott (bekapcsolva,de utana nem kapcsolt ki szoval szten ez nem lenyeges) most meg azt irja h nem tudta elindutani a windows rendszert. Lehet ez azert mert a szallitas kozben kicsuszott vmi? Semmi virus se semmi nincs a gepemen a szallitas elott meg teljesen mukodott. Itt egy kep is amit kiirt: [link]

2015. szept. 23. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
A kékhalál egyértelműen jelzi, hogy a merevlemezzel van probléma. Ez alapján eltudsz indulni.
2015. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es ilyen esetben mit lehet csinalni? Soha egy gepem sem kapott kekhalalt. Ez akkor lehet attol is mert elcsuszott valami? Mert semmit ezen kivul nem csinaltam a gepemmel szoval nincs mas otletem
2015. szept. 23. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:

HDD ugye nagyon különbözik a gép többi részétől, ha úgy vesszük 'idejétmúlt' és nagyon sérülékeny mechanikai behatásokra.

Berakod a telepítőlemezt és azzal indítod a windowst, nem a HDD-ről, ott tudod javítani, chkdsk parancsot el tudod indítani, telepítés nélkül.

2015. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi de egy kicsit "noiesebben" el tudnad nekem magyarazni?:D es akkor most ne szedjem szet a gepet mert mar volt olyan h szallitas utan hulye lett a gep bar nem ezzel. A chkdsk elinditottam mert azt irta de mit kezdjek vele?
2015. szept. 23. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a kékhalál javasolja, /f kell mögé, akkor elkezdi a javítást. Amint végez, megpróbálhatod elindítani újra, hátha sikerül.
2015. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem enged f-et mert hogy elm vedett v vmi ilyesmi
2015. szept. 23. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Rakd be a win7 telepítőlemezét és indítsd arról. Akkor biztos működnie kell.
2015. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oke akkor majd azt meg el kell kernem. Koszi a segitseget
2015. szept. 23. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!