Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » EShield miatt nem indul a...

EShield miatt nem indul a gépem! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egy egyszerűbb programot akartam letölteni, lényegtelen hogy mit. A lényeg az, hogy a kicsi jól elrejtett rendes letöltés gomb helyett én h*lye a naaaagy kék letöltésre kattintottam :S Feltelepítettem a programot. Természetesen a várt helyett egy operát, egy pár tisztító programot ÉÉÉS egy eShield-et kaptam. Ezután az összeset letöröltem, de hiába. Az alapértelmezett kezdőlap mindenhol a search.eshild.com lett. Nem tudtam átállítani, regeditben sem. Sehogy nem tudtam letörölni. Ekkor jött az ötlet, hogy na jó, akkor most jön a visszaállítás. Indítom a vezérlőpultot: error: a kérés nem teljesíthető. Vagy valami ilyesmi. Gépház. nem indult el. Kivétel nélkül semmilyen alap windowsos program nem indult el. Letöltöttem a malwarebytse-ot. Az se indult vmi hiba miatt. Leszedtem a SpyHuntot. Talált is 130 vírust. Na de csak itt derült ki hogy a spyhunt fizetős... nah itt már nagyon dühös voltam. Már semmilyen programot nem tudtam megnyitni, csak a windows intézőt tudtam használni, mert meg volt nyitva. Aztán befagyott az is, és a gép újraindult. Kék halál indulás közben. Újraindítás. Kék halál indulás közben. Következő indításnál bejött a speciális indítás menü. Nah vééégre!! Nyomok a a gép alaphelyzetbe állítására. Sikertelen. Visszaállítás korábbi pontra - sikertelen. Nah itt már a falra akartam kenni a gépet. Újraindítás. elindult a gép. És azóta egy elindulásnál sem jutok tovább, ugyanis kéri a telepítési alapbeállításokat, ha megadom, akkor újraindul és újra kéri és ez ííígy megy örökké.... ééés elképzelésem nincs hogy mi a lófszt csináljak. Van biztonsági mentésem mindenről, szóval csak annyi lenne a cél hogy valamijen módon mindent töröljünk a háttértárról, csak a windowst ne. Vagy akár a windowst is....

Jah és windows 10-ről beszélünk. És ha valakit érdekel akkor a letöltendő program a minecraft forge volt.

SSSOOOOOSSSSS!!!!!!



2015. okt. 3. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Bekaptál egy jófajta vírust, ami megölte az Windowst. Ezen csak az újratelepítés segíthet! Legközelebb nincs nagy kék [DOWNLOAD] gomb, rendben? ;-)
2015. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jah azt csináltam végül :D

újraraktam a gépet...

am nem szoktam ilyenre kattintani... csak mellékattintottam. És nemtűnt fel mert minecraft forge-ra volt nevezve a file

2015. okt. 3. 16:08
 3/3 A kérdező kommentje:
oh hogy az a retkes gec...újrarakás közben befagyott. Újraindult. Mostez a szar már csak a Lenovo feliratig jut el utána újraindul.
2015. okt. 3. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!