Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes Windows 10-re frissíte...

Érdemes Windows 10-re frissíteni? Valóban ingyenes?

Figyelt kérdés
Windows 7-em van, a jobb alsó sarokban pedig napok óta ott van a Windows 10 logója. A 7-tel meg vagyok elégedve, nekem bőven elég, viszont a 10-ről mit lehet tudni? Állítólag elég kiforratlan és nem is valami stabil. Kicsit azért furcsállom, hogy ez a Windows legálisan ingyenes...
2015. okt. 5. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ingyenes, bár azt nem tudom hogy tört verziókon megmarad e a licenc. Nem rossz a 10, gyors, stabil, jól ötvözi a 7 és 8 adottságait.
2015. okt. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor ingyenes, ha van érvényes 7-es vagy 8-as licenced. Egyébként felfrissítheted, de ugyanúgy licencet kér 30 nap után, mintha csak felraktad volna.


Szerintem SP1-ig nem érdemes, de ez egyéni ízlés kérdése. Ha neked tetszik, hajrá.

2015. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha kamu regisztrált a win7 akkor megmarad a win10.
2015. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a windows7 meg attól hogy másolt eredeti lemezről lett át írva ki véve ha integráltak bele valamit szóval ha te egy win7 loaderrel egy windowst be regizzel ugyan azt kapod amit más .
2015. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!