Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hallottam, hogy a Canon EOS...

Hallottam, hogy a Canon EOS 450D Tud videófelvételt készíteni. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Ha igaz akkor milyen képarányban?És HD (720p)?Ha esetleg nem jó akkor valamilyen kamerát tudnátok írni 40 ezer forintért? (max 40k)És fontos, hogy kamera legyen és ne fényképezőgép.

2015. okt. 7. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt van a pontos specifikációja:

[link]

2015. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem mentem sokra.Ezt én is tudtam eddig.Csak sokan használják videózásra is de elvileg nem lehetne vele.És én most arra vagyok kíváncsi hogy milyen felbontásban tud felvenni videót(az árukereső nem írja mert a kamera nem támogatja a videózást).És akinek ebbe van tapasztalata vagy tudja arra lennék kíváncsi, hogy milyen képarányban és felbontásban képes felvenni.Mert ha minimum 720p be tud felvenni 16:9-es képarányba akkor őt meg fogom venni.De ha nem akkor más után kell néznem.
2015. okt. 7. 22:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és még az FPS mértéke is számítana.
2015. okt. 7. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!