Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valamiért egyre kevesebb hely...

Valamiért egyre kevesebb hely van a C meghajtómon, miért?

Figyelt kérdés
Minden másnap kevesebb hely van a C meghajtómon, és fogalmam sincs, miért. Semmiféle oldalra nem iratkoztam fel, és az utóbbi időmet csak játszottam, neteztem, beszélgettem. Lehet hogy hülye kérdésnek tűnik, de elég nagy probléma számomra. Windows 8.1 Op. rendszerem van.

2015. okt. 15. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Rakd fel a CCleanert és azt futtasd le. Vagy lehet valamelyik játék csinálja mert korábban nekem is emiatt volt, nem tudtam hova fogy az a sok GB aztán átnéztem minden fájlt és végül egy játék könyvtárába találtam meg a hibát. De esélyes hogy egy vírus is lehet.
2015. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A CCleaner nem sokat ér... Advanced SystemCare-t használok, és teszi a dolgát. Emellett még fut az Avast is, ami mindig jelez, ha gond van. A játék opció pedig... hmm, nem tudom igazából. Mostanában nem telepítettem semmiféle játékot, ahogy írtam, csak játszottam, a már meglévőn.
2015. okt. 15. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a rendszer-visszaállítási pontok miatt.

Próbáld meg ezt:

Számítógép jobb gomb > Tulajdonságok > bal oldalt "Rendszervédelem" > Rendszervédelem fül > rámész a rendszermeghajtóra és alatta "beállítás". Ott húzd le a csúszkát amennyire szeretnéd és remélhetőleg megoldódik a probléma.

2015. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elég kis értékre volt állítva, de lehúztam. Köszi szépen.
2015. okt. 15. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor van, amikor sokat játszom a Multi Theft Autoval. Ugyanis mindig amikor felmegyek egy szerverre, letölti az óriási méretű pályát... És akkor is, ha már egyszer letöltöttem. Ilyenkor én ezt csinálom: Sajátgép mappa-> C meghajtóra jobbklikk -> Tulajdonságok -> Lemez karbantartása (vagy valami ilyesmi). Esetleg HDSentinel segíthet még rajtad, ha vinyón van a c.
2015. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az MTA csak egyszer tölti le az adott fájlokat, és azt is, az MTA mappájában belülre. Az előző válaszoló pedig jót írt, és megoldódott a probléma. Még egyszer köszönöm neki.
2015. okt. 17. 10:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Visszatért a probléma... Most viszont találtam egy MSOCache, és egy Programdata nevű rejtett mappát. ezek összesen 8Gb-ot foglalnak. Kitörölhetném őket?
2015. okt. 18. 23:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az mta mindig mindent letölt újra xD
2015. okt. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!