Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy a c...

Hogy lehet az, hogy a c meghajtómon 19,3 GB szabad hely volt, majd semmit nem töltöttem le és 17 GB lett?

Figyelt kérdés
Folyamatosan változik az arány,de ilyen mélyre még nem ment,ez probléma?Ez visszafog állni 19 GB-re?Vagy az lehetséges,hogy addig csinálja ezt még betellik a c meghajtó?

2014. jan. 9. 21:49
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Legfeltűnőbben a rendszer visszaállítás szolgáltatás szokta zabálni a szabad helyet. Amúgy az újabb rendszerek Windows Vistától 8.1 -ig mind ilyen merevlemez zabálók.
2014. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy töröld a Temp mappa tartalmát. Hátha összegyűlt ott sok minden...
2014. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én évek óta kikapcsolom a Rendszer-visszaállítást, még soha nem volt rá szükségem.
2014. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ezt,hogy lehet megakadályozni? Am rendszeresen törlöm a Temp mappát
2014. jan. 10. 13:48
 5/7 anonim válasza:

A Temp mappából mi az amit ki szabad törölni, és mi az amit nem? Egyáltalán amik ebben a mappában vannak, azok milyen fájlok? Mihez tartozhatnak?

Bocsánat kicsit OFF.

2014. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
Nem kell belőle semmi, törheted. Pl telepítőprogramok szoktak bele szemetelni, hogy ideiglenesen bizonyos modulokat onnan töltsenek be.
2014. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köszi a választ. :) (5. voltam)
2014. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!