Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen ultrabook-ot ajánlotok?

Finalman kérdése:

Milyen ultrabook-ot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék hosszabb távra gépet venni, de fontos a hordozhatóság. Egyetemre kéne, azon belül is gazdasági szakra, szóval nem videót vágnék meg PS. World, Ppt, internetezésre kell.

A MacBook Air 13" nézegettem és az lenne a kérdés, hogy milyen alternatívák lehetnek ultrabook kategóriában. Nézegettem a Zenbookot is, tetszik, de aggaszt a melegedése a M proci miatt.

Illetve szerintetek egy új ultrabookba elég 4 gb RAM az említett felhasználási területekhez? A 128Gb SSD-vel még ki is tudnék egyezni, mert van egy 1Tb külsőm.

Válaszaitok előre is köszönöm.



2015. okt. 17. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem a MacBook ilyen célra tökéletesn, És ha csak ilyen célra kell akkor elég a 4 GB RAM
2015. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Esetleg még ezt találtam: [link]

Vélemény? vagy nem érdemes +80-at kiadni +4GB RAM és +128Gb SSD-ért?

2015. okt. 17. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:

A nagyobb tárhely mindig jól jön. De hol kapsz 300e-ért MBA-t? Azt írtad, hogy +80e-ért. Ez meg 380e. Az alapára 360e-ről indul.

Amit linkeltél az nem biztos, hogy új. Plusz kérdéses, hogy milyen garancia van rá. Ha csak bolti, akkor ezt nem biztos, hogy érdemes megvenni. Ha gyári apple garanciával adják, akkor már el lehet rajta gondolkodni.

2015. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felsőoktatásban tanulok, így több Pesti boltban is (iStyle, iJoe) kb. 300-ba jön ki az alap 4GB 128Gb) :)
2015. okt. 18. 19:30
 5/7 VTFeri válasza:
Ha tanulásra kell, és fontos a hordozhatóság, akkor melegen ajánlom a 11 szoros macbook air-t. Sokan mondják, hogy kis gép, kisebb kijelző, kisebb teljesítmény, pedig mindkettő jobb, mint méretre egy 2x akkora pc-ben. A 9 óra üzemidő is elég mindenre szerintem. Viszont érdemes bele 8 gb ram-ot kérni, hidd el, átkoznád még magad a 4gb ram miatt, mert az már jobb minőségű prezentációkat is akadoztatna.
2016. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VTFeri válasza:
Viszont ha ultrabook, a samsung s9-et ajánlom.
2016. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alap Air most diák nélkül is 300k. 128GB SSD, 8GB RAM.

Nem tudom diákkal most esetleg lehet-e még olcsóbb...


Link: [link]

2016. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!