Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 3D iso fájl lejátszása?

3D iso fájl lejátszása?

Figyelt kérdés
PC-n szeretnék lejátszani 3D iso fájlt, filmet. HDMI kábellel össze van kötve a 3D-s tévémmel. MKV filmeket szoktam nézni, de gondoltam kipróbálom iso-val, hátha jobb minőséget ad. Na a lényeg. Daemon toolsal csináltam virtuális meghajtót, minden remek, csak nem tudom elindítani. Automatikusan VLC-vel akarja lejátszani, de az nem ismeri fel. Ötletek?? Win8-am van. Hogy csináljam, hogy elinduljon????? Nagyon köszi előre is!! Bluray íróm nincs, és nem is veszek. Mindenképpen laptopról szeretném megnyitni. Nem hiszem el, hogy a mai technikai csodák világában nem lehet lejátszani egy iso fájlt kiírás nélkül...légyszi' segítsetek, órák óta ezzel szenvedek!!! :(

2015. okt. 17. 15:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!