Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tűntethetem el itt a...

Hogyan tűntethetem el itt a gyakorin az undorító, bütykös hírdetéseket? És a visszereseket?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én semmilyen hirdetést nem látok. uBlock bővítményt használok.
2015. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez biztos, hogy nem vírusos, és nem zavarja közben különféle keresési ablakkal a böngészésemet?
2015. okt. 18. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
De. Vírusos. Mindkét kiegészítő. Direkt azért ajánlottuk őket, hogy jól kicsesszünk veled.
2015. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a vírusos kémrobotos megoldásos amit most te használsz.

Ezek mind böngésző kiegészítők,hivatalos oldalról tehát nem Pistike kitalált szívató progijai.A linkre kattintva és kiválasztva a te böngésződhöz valót, letöltöd és telepíted azt lőn világosság a képernyőd mindkét oldalán.Amennyiben mégis beesne egy reklám jobb klikk tiltással örökre eltűnik.

Vigyázz ne mellé klikkelj mert az adott oldalt fogod tiltani.

2015. okt. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezt szoktam használni:

[link]

Előttem is linkelték, de azt firefoxra. Már több alternatívája is van, de én ezzel teljesen meg vagyok elégedve. Ha netán lenne olyan, amit nem ismerne fel (ami nagyon ritka) azt saját kezűleg is hozzáadhatom.

Viszont (bár nem az én gépemen) tapasztaltam, hogy ha vírusok miatt is dobál fel ablakokat, sok reklámot, akkor azzal is boldogul, de már nem olyan hatékonyan, ill sokszor ott marad a hirdetés keretje. De hát megfelelően kell használni a netet, tudatosan, ill már az elején felrakni az adblockot, és nincs probléma :)

VISZONT!!! Nekem több oldalon is ki van kapcsolva, mivel szeretném támogatni ezzel is az oldalt. Van, hogy youtubenál is, mivel tudtommal egyes youtubeosok kapnak ezután némi bevételt, amit szerintem megérdemelnek. (a videók előtti reklámokat is megszünteti)


Én személy szerint virusírtót nem használok, de valahogy nem is érzem a hiányát. De csak is saját felelősségre!!! Illetve csak akkor, ha úgymond tapasztalt internethasználó vagy :D


Azt viszont elárulom, hogy általában az oldalalak olyan hirdetéseket dobnak fel, amik téged érdekelnek. Orientáltak :D Lényegében lenyomoz téged...

Ha pl. téged billentyűzet érdekel, akkor azt fogja ajánlgatni, ha pl. ruhák, akkor azt......stb

2015. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!