Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP3920 nyomtatóm van. Eddig...

HP3920 nyomtatóm van. Eddig tökéletesen működött, de mai napon történt vele valami. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Nyomtatni szerettem volna, de nem nyomtatott semmit, csak állt. A nyomtató zöld gombja (ami a bekapcsolója) folyamatosan villog, nem tudok vele mit kezdeni. Kapcsolgattam ki-be, de semmi...néha még kikapcsolni sem akar. Ha megnézem a NYOMTATÓK ÉS FAXOK között, az állapota ez: "Nincs összeköttetés". Az USB kábelek be vannak dugva, újra is telepítettem az egészet, de ez sem segített. Már azt is kiírja, hogy a fekete patron rosszul van behelyezve, pedig jól van.

Mi lehet a probléma? Várom a válaszokat! :)


2010. márc. 16. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha önmagában így villog, mint a karácsonyfa, az nem f.sza, tök mindegy, hogy a gépre rá van-e dugva vagy nincs. Nézd meg, hogy nem szorult-e bele valahol egy kis cafat papír, nem esett-e bele valami apró bizbasz.
2010. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnéztem, az egészet átvizsgáltam, már egy másik patront is vettem, de az sem oldotta meg a problémát...tudna valaki segíteni, hogy mégis mi lehet a gond? :S
2010. márc. 17. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!