Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia Geforce 9800GT videókár...

Nvidia Geforce 9800GT videókártya foglalatba bedugom a monitort és nem ad képet, de ha az Asus M3N78 alaplapi integrált videókártyába dugom be ott se ad képet. Más gépen viszont a monitor tökéletesen müködik. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Kapcsold be a számítógépet! :)


Viccen kívül: működik a tápegység, alaplap? Felpörögnek a ventilátorok?


Arra is gondolok, hogy rossz a PCIEx videokártya, de a bios-ban az van beállítva, hogy ha van PCIEx-ben bármi, akkor azon adja ki a jelet, ilyenkor lekapcsol az alaplapi. Szedd ki a GeForce-ot és nézd meg az alaplapi VGA-val!

2011. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hehe : D

müködik minden szerintem.


De eddig müködött a videókártya csak most lett baja, már kivettük bedugtuk ugy a monitort az integrált vidikártyára és úgy se adott képet! Ez a bios os beállítás lehet segítene, de nem értek a bioshoz! És hogy állítsam be a biost ha nem ad képet ? : DD

2011. júl. 26. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Leírom még egyszer: vedd ki a GeForce videokártyát, és dugd rá a monitort az alaplapi VGA-ra!


Aztán mondd el, hogy sikerült-e. Ha igen, akkor a GeForce-szal van a baj.

2011. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kivettem, bedugtam az integráltba úgy sem ad képet! Monitorral sem lehet gomb mert azt rá dugtam másik gépre és úgy müködött!
2011. júl. 26. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor rossz az alaplap, vagy a processzor, vagy a RAM...
2011. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
vagy még azt is mondták hogy a táp is lehet a baja...
2011. júl. 26. 21:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Na megigazítottam a RAM ot és müködik!!!!!!
2011. júl. 26. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, nálam jobban szerintem csak te örülsz ennek :)
2011. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!