Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már megnyertem...

Mit tegyek ha már megnyertem a licitet, de mégsem kell az áru ebayen?

Figyelt kérdés
Mikor megnyertem 1 dollárt mutatott össz-vissz. Ki is akartam fizetni, de nem engedte. Írtam az eladónak, hogy most mi van, erre írja hogy +3 dollár a kiszállítás... Mit tudok tenni ha már nem szeretném az árut?

2015. okt. 18. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor meg nyerted vagyis licitáltál,akkor is szerepelt ott postaköltség? ert ha igen kikéne fizetni,hisz te voltál figyelmetlen és arról az eladó nem tehet!

Írj neki h mégsem tartasz igényt a termékre törölni szeretnéd a megrendelésedet

2015. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem szerepelt ott, hogy mennyi lesz a szállítás. Miután megnyertem, ki akartam fizetni, de azért nem engedte - ezekszerint - mert nem volt megadva, hogyan küldi az eladó. Miután megadta, kiderült hogy +3 dollár.. Írtam neki e-mailt, hogy nem akarom, erre ugyanazt az üzenetet elküldte, hogy +3 dollár a szállítási költség.. Nem tudom mit tegyek, mert nem akarok negatív visszajelzést, de biztos, hogy nem fogom kifizetni. Nem én voltam figyelmetlen, ha nem ő nem tette érthetővé..

Köszönöm a segítséget, örülnék ha megtudnám oldani! :/

2015. okt. 19. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Te nem kaphatsz negatív értékelést,se semlegest! Én üzenetet szoktam írni egyből az eladónak,a z ebay-en. Vagy ha másképp nem megy,írj ebay-nek tehát nyiss vitát
2015. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy utolag irja ki az arat.

Bejelentkezel, nezelodsz, tettszik valami, alaposan atnezed az oldalt, elolvasol minden kisbetus reszt. Altalaban a termek ara alatt ott van hogy mennyi a postakoltseg. Ha az van ott hogy FREE SHIPPING, akkor a postakoltseg ingyenes. Ha az van ott hogy will be calculated vagy akarmi mas, de nem az hogy free shipping, akkor LESZ postakoltseg amit fizetni kell.


Termeszetesen elnezted mert valoszinu nem ertesz angolul, nem baj de akkor nem kell ezt az ebayezest eroltetni.

Amugy irsz egy kedves baratsagos emailt az eladonak es nem lesz semmi:


Dear Seller,

I am sorry, I am new to eBay. I did not see that there will be shipping charges.

I have changed my mind, I do not want the item.

Thank you,

alairas


minimum ennyit ILLIK irni

2015. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell hülyének nézni. :/

Megírtam neki természetesen normálisan, hogy így nem akarom az árut, erre visszaírta, hogy 'ok'. Most pedig nyitott egy ügyet (case), hogy nem fizettem.. Most írtam az ebaynek is egy üzenetet, hogy márpedig nem volt ott a szállítási költség. Mint írtam is, utólag küldte el mennyibe fog kerülni, mikor már megnyertem. Direkt leírtam, hogy mikor megnyertem és fizetni akartam egyből, nem tudtam. Gondolom ezután állította be mennyibe fog kerülni a kiszállítás, és ekkor tudtam hogy nekem ez nem jó..

Nem most kezdtem el ebayezni, több mint 30 értékelésem van már, érdekes, eddig egyszer sem néztem el a szállítást. Kétlem, hogy én lennék ennyire hülye, hogy ennyire elnéztem volna.

2015. okt. 20. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Most pedig nyitott egy ügyet (case) - termeszetesen kulonben nem tudja a dolgot lezarni.

Velem is tortent mar hgoy a vasarlom emailt irt, hogy valamit elnezett, nem kell a termek. Irtam neki, hogy oke. De az ebay errol nem tud!!

Ok csak azt latjak, hgy a termket elkelt es levonjak tolem az eladas utani dijat. Ezt csak ugy tudod elkerulni, ha 1. felhivod az ebayt es megmondod nekik (en ezt szoktam) 2. nyitsz egy "nem fizetett" ugyet.


Kozold az ebay-el, hogy megegyeztel az eladoval, hogy nem kell a cucc. Ennyi.


Gondolom ezután állította be mennyibe fog kerülni a kiszállítás, - amikor listazok egy termeket, en allitom be, hogy free shippinget kinalok, vagy sem. Ha nem, akkor be tudom allitani, hogy x penz, vagy pedig beallitom, hogy "ki lesz szamolva". A szomszed faluba x penz de ha Nepalbol vasarolnak, az mar sokszor x penz lesz es az nekem veszteseg. Ilyenkor a fizetesi oldalon kiszamolja a gep a vasarlo lakhelyenek tudataban hogy mennyi lesz a postakoltseg. Ezt nem az elado irja be utolag, hogy kib@$zon a vasarlokkal.


De mindegy. Irtal neki, o elfogadta, az ugy le lesz zarva. Ennyi.

2015. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!