Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fejhallgató-mikrofon probléma,...

Fejhallgató-mikrofon probléma, valakinek hasonló volt már, esetleg tudja a megoldást?

Figyelt kérdés

A minap vettem egy Zalman ZM-HPS300 fejhallgatót. A probléma az lenne hogy a mikrofon és a fejhallgató nem működik egyszerre. Ha csak az 1ik van bedugva, akkor tökéletesen működik.

Ha előre dugom be: Egyszerűen nem tudja érzékelni mindkettőt. Amíg 1 van bent semmi gond. Amint bedugom a másikat, másodpercenként írja ki, hogy csatlakoztattam valamit aztán meg hogy eltávolítottam valamit.

Ha hátra dugom be: Itt ugyan nem cseszekedik azzal hogy kihúztam-bedugtam, viszont ha a mikrofon is be van dugva a jobb oldala recseg. Nagyobb hangerőn mind a 2.

A fejhallgató másik mikrofonnal és a mikrofon másik fejhallgatóval tökéletesen működik. Másik géppel még sajnos nem volt alkalmam kipróbálni.

Valakinek ötlete?



2015. okt. 20. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokszor a legkézenfekvőbbre nem is gondol az ember. Egyszerűen rossz, elromlott.
2015. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Máig ezt sem zártam ki. Igaz, hogy új termék, de ettől függetlenül lehetnek hibás termékek.

Ma azonban alkalmam nyílt kipróbálni 3 másik számítógéppel és mindegyiknél működött.

Ezek tudatában valakinek valami ötlete?

2015. okt. 21. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!