Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja hogy néha (általá...

Mi okozhatja hogy néha (általában játékba lépésnél, vagy játékból való kilépésnél) fekete képernyő fogad, és semmilyen megpróbált billentyűkombinációval sem tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés
Mintha befagyna az egész Windows 7, vagy nem is tudom. Ritkán fordul elő, általában az Assassin's Creed 4 közben vettem észre, de régebben team Fortress 2 közben vagy Multi Theft Auto közben is volt ez jó párszor. Nem tudom hogy ez windows vagy hardver hiba lehet-e, vagy hogy mi okozhatja. Nem szeretnék Win 10-et rakni, ezt ne is mondjátok. Tudom, talán az új windows megoldaná, hamarosan úgyis rakni kell majd, mert már több mint egy éves az op. rendszer rajta, de az érdekel inkább, hogy ezt a problémát mi okozhatja. A driverek rendben vannak, a hőfokokkal együtt. Ezt csinálta mindig is a gép, bár nem túl gyakran, de azért előfordulgat. Ilyenkor pedig a fizikailag (gombbal) kikapcsolás nem biztos hogy használ neki. Kitettem a kérdést hátha valaki tud újat mondani, vagy tudja hogy mi lehet az oka, bár sajnos nem hinném, eddig sem igazán tudták megmondani. Sajnos fogalmam sincs róla, annyira pedig nem értek a gépekhez hogy a BIOS-ban állítgassak dolgokat, még azt sem tudom hogy kell előhozni (mert ilyet is ajánlottak már).
2015. okt. 21. 19:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!