Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sims 4-be hogyan kell egyedi...

Sims 4-be hogyan kell egyedi tartalmakat bele tenni ha letöltött a játék?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a sims 4-et és most egyedi tartalmakat szeretnék bele tenni. Megcsináltam mindent úgy ahogy leírták, videót is néztem. Nekem más mappák vannak a "The Sims 4" mappába mivel letöltött a játék. Nem volt "Mods" mappa ezért csináltam egyet, mégse rakta bele a cuccokat. Mi lehet a probléma?

2015. okt. 24. 00:52
 1/4 anonim válasza:

milyen mappáid vannak?

Ne csinálgass össze-vissza mappákat! Minden mappának megvan a szerepe és lehetséges az is, hogy olyan fájlt teszel a mappába amit nem szabadna és elszáll az egész játék, ne kísérletezz!


A lényeg, a beállításoknál és a galériában is tudod állítani, hogy egyedi tartalmakat mutasson, megjelenítsen a játék. A galériában egyszerűbb, csak ki kell pipálni, ha meg van akkor ügyi vagy, ha nem akkor írj privit!


Sok sikert! ;)

2015. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sikerült! :)
2016. jan. 13. 00:35
 3/4 anonim válasza:
Lehet keson de nekem is ugyanez a problema azzal kulonbsegeben nekem van modsom alapbol bar nekem os letpltott beletetem jatek elejen ki is irta hogy engedelyezzem ez megtortent majd a ruhak stb.. Kozott nem vplt. Mit lehetne csinalni?
2017. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A beállításokban is engedélyezted a mod tartalmakat? Ha igen még az lehet, hogy a játék néha automatikusan rá tesz olyan szűrőt a tárgyra/ruhára ami kizárja, változtasd meg a szűrési feltételeket :-)
2017. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!