Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok feliratot beilles...

Hogyan tudok feliratot beilleszteni a filmbe?

Figyelt kérdés
Leszedtem egy filmet, meg feliratot is hozzá, de nem tudom, hogy hogyan kell berakni a feliratot. Segítene valaki? Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. okt. 26. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Azonos néven egy mappában kell lenniük, akkor általában automatikusan betölti a lejátszó. pl: xyz.avi és xyz.srt
2015. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Bizonyos lejatszoknal meg kell meg nyomni a tavkapcsolon a SUB gombot. De ahogy az elezo is mondta, be kellene toltse automatikusan.
2015. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most próbáltam, és nem működik.
2015. okt. 26. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Mivel akarod nézni? WindowsMediaPlayer-nél telepíteni kell VobSub-ot. [link]
2015. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
VLC player mindent visz, kodek letöltése nélkül is. Elindítod a lejátszót, betallózod a filmet és a feliratot hozzá és már megy is. Ingyenesen is tölthető, csak google-ben keress rá.
2015. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pelenkásfiú ***** válasza:

Ha nincs megfelelő codeced és nem is akarsz telepíteni, tényleg jó megoldás a VLC.


Egyébként én már leszoktam a felirat fájlok átnevezéséről, egyszerűen rá lehet őket húzni a lejátszóra, amikor már megy a film. (Media Player Classic és VLC esetén biztosan működik.) Akkor is jó megoldás, ha többet kell kipróbálni, hogy melyiknek jó az időzítése.

2015. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A KM PLayer-nál is működik a csak "ráhúzom" a lejátszó ikonjára először a film fájlt, majd mikor elindult a film, "ráhúzom" a felirat fájlt is.
2015. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
VLC Playerrel megoldottam és azóta faszán nézem a filmeket:D köszönöm szépen a válaszokat!
2015. okt. 27. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!