Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan működik a Razer "papírm...

Hogyan működik a Razer "papírmentes" garancia?

Figyelt kérdés
Vettem egy Razer egeret és látom, hogy a Synapse-ban van egy 'Warranty - Register Now' rész. A kérdés arra vonatkozik, hogy ezt a regisztrációt mikor kell megtenni? Minél előbb vagy esetleg akkor is jó, ha valami hiba jelentkezik a terméknél? Az üzletben azt mondták, hogy a blokkal 2 év garancia van rá, de ez most egy kicsit összezavart, hogy mire vonatkozik és hogyan működik.

#garancia #Razer #Synapse #papírmentes
2015. okt. 27. 09:13
 1/2 anonim válasza:

Be kell regisztrálnod az egered, azzal beviszed magad az adatbázisukba, így a vásárlás időpontjától számítva 2 évig akármikor akármilyen probléma van, az egér papírjai nélkül is megjavítják/kicserélik.


Ha esetleg többet akarnál erről a dologról itt egy link: [link]


Remélem segítettem!

2015. nov. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És honnan fogják tudni, hogy én mikor vásároltam meg az egeret? Mi van akkor, ha elromlik és én azt a dátumot adom meg vásárlási időnek? Kicsit kijátszhatónak tűnik így a rendszer, szóval gondolom van erre valami megoldás, csak nem tudom mi. Ha esetleg még ebben valaki tudna segíteni, azt megköszönném.
2015. nov. 14. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!