Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Garanciába cserélik a fülesem?...

Garanciába cserélik a fülesem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy Razer Tiamat 2.2 fülesem és nem szól a bal oldala de kívül kábel törés nincs szerintem. (Iponnál lett véve) És a mikrofonja szét jött még jó régen de működött nos az befojásolhatja a garanciáztatást ? Úgy küldtem nekik vissza hogy be volt tolva a mikrofon a helyére és úgy végül is nem látszik hogy valaha szét jött volna a mikrofon végül is nem el törve van hanem elengedte a ragasztás szerintem.

2014. szept. 27. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem annyival volt jobb, hogy szólt, csak recsegett XD

Rengeteg gyári hibás Tiamat van sajnos...

Ha nem új, és időközben ment tönkre, akkor megpróbálják megjavítani, ha gyári hibás, akkor pedig adnak másikat. Nekem javították az enyém, legalábbis visszaküldték azzal, hogy nincs ennek semmi baja(ugyanúgy ipon). Ahhoz képest látszódott, hogy szét volt szedve, és babráltak vele. Ha ez tönkremegy, szerintem átállok a Steelseries-re. A Razerek is jók, de mostanában a minőségtől eltávolodtak. Rengeteg gyári hibás termékük van, szinte minden kategóriából. Annyi szerencsém volt, hogy a DeathAdder-emnek nincs semmi baja.

2014. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja azt észrevettem hogy sok gyárihibás cucc de viszont 2 év garancia van rá. A többire átlagba 1
2014. szept. 27. 20:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb ha kapnák másikat mert azért nagyon jó füles. :)
2014. szept. 27. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!