Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok letörölni egy...

Klasszikusnarancs kérdése:

Miért nem tudok letörölni egy mappát a gépemről?

Figyelt kérdés

Az vírusírtó mappámat szeretném letörölni ( avast ).

de nem engedi mert a rendszergazda engedélyezése szükséges, de én vagyok a rendszergazda tehát nem is értem.

megnéztem a a mappa tulajdonságait és azt írja ki hogy modosításhoz a létrehozó tulajdonos, rendszergazda, system, felhasználók és a trusted installernek van hozzáférése.

megpróbáltam azt megcsinálni hogy az egészet leszedem úgy ahogy van , de nem sikerült.

aztán a tulajdonságoknál láttam hogy írásvédettnél ott egy kis pipa, kipippantottam hogy ne legyen írásvédett majd azután megpróbáltam elmenteni , sikerült is , de hát mikor újra megnéztem persze nem csinált semmit , konkrétan telibeszarja mit szeretnék a gépemmel csinálni.

könyörgöm segítsetek ezt az avastot letörölni mert idegbajt kapok lassan :D!!



2015. okt. 27. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyen célra tartok Linuxot. Töltsél le valamilyen linuxot (Mondjuk Linux Mint, vagy Puppy), Unetbootin programmal rakd fel pendrájvra, és arról bootolj be. Ekkor hozzáférsz bármilyen mappához, és törölni is tudod, hiszen a Windows nem fut.
2015. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 janos.pete ***** válasza:

Menj a Vezérlőpultra > Programok telepítése és törlése >

jelöld ki az Avast-ot vagy amit éppen törölni akarsz > kattints a Törlés feliratra > engedélyezd az Uninstalálást azaz a törlést.

Így bármilyen általad telepített programot törölni tudsz.

2015. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!