Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Normális hogy ennyiért telepít...

Normális hogy ennyiért telepíti újra, és tisztítja ki a laptopot?

Figyelt kérdés

Szóval 2 éves a laptop és itt lenne az ideje,újratelepíteni meg megtisztítani.Tegnap megkérdeztem,hogy ez mennyibe kerül,és azt mondta hogy az újratelepítés 5000 + ugye a játékok és a programok(a játékok a Steam fiókomon vannak szóval megadtam neki a felhasználónevet meg a jelszót.)

Kérdés:Nem kevés ez egy kicsit?Mármint gondolom ez egy "rendes" cég és akkor rendes win7-et raknak rá?Az már alapból drágább mint 5k FT+a frissítések+a programok.

Meg a "takarítás 2000 Ft.

A számítástechnikához nem értek annyira szóval bocsi ha hülye kérdés volt :D



2015. okt. 27. 13:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A steam cuccokat változtasd meg! Laptopot szétszedni-összerakni nem nehéz dolog, írd be a keresőbe a laptopod nevét-típusát-egyéb okosságait, és bumm, máris kiad néhány videós találtatot. Sok szerencsét ;)
2015. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Mármint gondolom ez egy "rendes" cég és akkor rendes win7-et raknak rá?"

Az 5000 Forint csak a telepítés munkadíja - egy számítógépszervíz teljesen jogosan kér el érte ennyit.


" játékok a Steam fiókomon vannak szóval megadtam neki a felhasználónevet meg a jelszót."

Amint visszakapod a gépet, azonnal változtass jelszót.

2015. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!