Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feloldasni...

Hogyan lehet feloldasni billenytüzetet laptopon?

Figyelt kérdés
kisfiam nyomogatta a gépet,és letiltotta valahogy a billenytüzetet éS nem tudom visszacsinälni!most a vendéG részében vagyok a gépemnek.....:(segitsetek nagyon fontos!!!!!!!
2008. szept. 11. 15:38
 1/9 anonim válasza:
újra kell inditani a gépet.
2008. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szoktak adni használati útmutatót is. abban biztosan benne van, hogyan kell feloldani
2008. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mär ujra lett inditva,de semmi...a hasznàlati utmuttao pedig külföldi:(.
2008. szept. 11. 19:19
 4/9 anonim válasza:

hát ha külföldi akkor is abban keres vlmi ilyet hogy

angol:

key keyboard lock [zár] unlock[kioldás]

2008. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
de leírhatnád a márka/tipusát, mert igy a neten se tudjuk megnézni, hogy melyikhez/hol kéne keresni?
2008. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
asus a màRkàja.mär probältammindent de nem jo sehogy:(.valaki mondta hgy elvileg nincs is laptopokon billenytüzär...de akkor mi lehetne ha nem ez?hiszen müködik ha a gombokkal nyomogatom,csak az eger nem
2008. szept. 12. 11:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak a bekapcsoló gomb mellett gombok, azok közül valamelyik tiltja le a beépített egeret, ha erre gondoltál, vagy kellene a pontos típusa.
2008. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, írj mailt, segítek
2008. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nekem is asus laptop-om van. a touchpad-ot vagyis a beépített egeret így lehet ki-be kapcsolni:

[link]


remélem tudtam segíteni.

2008. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!