Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » BlueScreen és képernyőillesztő...

Tino kérdése:

BlueScreen és képernyőillesztő nem válaszol. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Volt egy időszak, amikor a gépem sokáig nem volt használva. Összeraktam használtam egy ideig, majd elvittem újratelepíttetni, és ezen rövid idő alatt (még újratelepítés előtt) jelentkeztek ezek a problémák. Még a gép huzamosabb álltatása előtt amikor rendszeresen volt használva, akkor sosem volt ilyen probléma. Azt hittem az újratelepítésnek köszönhetően ezek majd megszűnnek, de tévedtem. Újratelepítés óta ritkábban jelentkezik, de elég zavaró tud lenni. A gépen Windows 7 Home Premium megy ha ez számít valamit.

A problémákról pontosabbat vagy többet csak ennyit tudok írni (a hibaüzenetek tartalmát):

-BlueScreen:

Probléma-aláírás:

Problémaesemény neve: BlueScreen

Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.768.3

Területibeállítás-azonosító: 1038


További információk a problémáról:

BCCode: 116

BCP1: 878D0300

BCP2: 8EE1CC26

BCP3: 00000000

BCP4: 00000002

OS Version: 6_1_7601

Service Pack: 1_0

Product: 768_1


-Képernyőillesztő probléma:


A(z) ATI Radeon Family képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt.

(Ez pedig a másik hibaüzenet tartalma volt.)


Nem tudom, hogy segítségnyújtásban ezek a hibaüzenetek számítanak-e valamit, de gondoltam idebiggyesztem őket.


Mi lehet a baj? Lehetséges, hogy az alaplappal van valami probléma?


Előre is köszönöm a segítségeteket/válaszotokat!



2015. okt. 30. 23:14
 1/1 A kérdező kommentje:
Winchester csere volt, mert felmondta a szolgálatot, de a hiba továbbra is jelentkezik.
2015. dec. 10. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!