Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "A képernyőillesztő nem...

"A képernyőillesztő nem válaszolt, és utána helyreállt" Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
"Az Nvidia Windows Kernel Mode Driver, Version 285.62 képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt." Frissíettem a videókártyát, vírus nincs a gépen, Direct x -et is frissítettem. A videókártyámnak nincsbaja, ugyanis 3 ismerősömnél is ilyen jelentkezett, majdhogynem egyidejüleg. Mi lehet a baj?
2012. jan. 2. 15:57
 1/3 optimus8 ***** válasza:

Szervezett sztrájk?

Nekem játék közben szokott előfordulni ugyanez nagy örömömre, ilyenkor összevissza becsíkozódik a kép a monitoron. A VGA hibás lehet. (Nálam pl az.)

2012. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nyenyiblack válasza:
Nálam is dettó ugyanez,egy alig egy hónapos gtx 560 ti kártyám van...a játékok közben semmi baja de nettezés közben többször eljátssza ezt.A legfrissebb driver van fent nekem is.Mi a frász okozza ezt?Most már igazán megválaszólhatná vki mert idegbeteg vagyok ettől a sz*rtól!!!
2012. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Srácok,ezt a szar Nvidia drivere okozza,képtelenek kijavitani a timeout definition problémát(egy idő után leállitja a driver a netet,és a játékokat)
2012. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!