Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy alap (fekete) upc modemnek...

Egy alap (fekete) upc modemnek a beállításába 192.168. 0.. -al kell belépni. Hogy tudom beállítani ott a szülői felügyeletet?

Figyelt kérdés

2015. nov. 2. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tölts fel screenshotot ha tudsz vagy milyen modem TC7200 setleg UBEE vagy motorola?
2015. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha csak modem, akkor sehogy. Tehát pontos típus kellene...

de egyébként mit is szeretnél? Egy weboldalt tiltani?

2015. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Ha csak modem, akkor sehogy."

Mondjuk modemnek nem is nagyon szokott IP címe lenni. :)

2015. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tévedés! :) 192.168.100.1 az ip címe. Cisco EPC3208

(Szerencsére se wifi sem egyéb csodaszolgáltatás nincs rajta, csak egy szimpla felület, ahol ránézhetek a jelszintekre.) Felajánlotta a szolgáltató, hogy küld újat, de nem kell. Ez működik, gyors, stabil. Nekem nem kell ilyen routerrel egybeépített csoda. Úgyis sajátot fogok használni...

2015. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem akarok vitázni, de szerintem ez egy modem+router, switch nélkül. Van egy portja a modemen keresztül a szolgáltató felé, és egy az ethernet hálózat felé, mint minden rendes routernek. (Merthogy amit X portos routerként lehet kapni, az valójában router + switch.)

[link]

Már csak azért is, mert különben nem lehetne lokális IP címe.


Tudom, ez nem válasz a kérdésre, csak érdekességképpen írtam.

Respect. :)

2015. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez az eszköz modemként tud csak működni! Nincs és nem is volt router funkciója, de ha rákeresel a neten, akkor erről te is megbizonyosodhatsz. Egyébként a legtöbb kábelmodem esetén van ip, amin elérheted a jelszinteket.
2015. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bejelentkezve: [link]
2015. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Éreztem én, hogy vita lesz belőle. :))

Elfogadom, amit írsz, de akkor már csak azt nem értem, hogy router nélkül hogyan lehet 192.168-as IP címe, és erről az alhálózatról hogyan lehet elérni a netet router nélkül?

2015. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából igen egy oldalt akarok letiltani és az UPC router beàllítás oldalán (tudjátok pw admin) szeretnéyk eligazodni.
2015. nov. 2. 21:31
 10/13 A kérdező kommentje:
És nem ciscos mint a képen hanen konkrétan UPCs
2015. nov. 2. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!