Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft 535 Lumia, Dual...

Microsoft 535 Lumia, Dual SIM, kártyafüggetlen telefonhoz lenne kérdésem. Nem vagyok egy technikai zseni szóval bocsi előre is a nagyon alap kérdésekért. https://www.telenor.hu/mobiltelefon/microsoft/lumia-535/feke te? Tarifa=234#! Account=1

Figyelt kérdés

1.kérdésem,hogy ha nekem elég régi telefonom van 8 éves samsung,telenoros vagyok kártyás teloval.ezt 1500 ft-al lehet tölteni,akkor megveszem ezt a telefont,akkor abba jól tudom,hogy új sim kártya fog kelleni?Még sose volt okos telefonom,eddig nem láttam értelmét venni,mert nem voltak szerintem elég fejlettek és számítottam rá,hogy hipp hopp egyre jobbakat adnak ki így eddig még nem vettem,de mostmár egész jók vannak a piacon.Tehát ha jól tudom ebbe a telefonba nagyobb sim kártya kell nem?Nekem még az a régi picike van...Bemegyek telenornál kiadnak ilyet?Kell érte fizetni?

2.kérdésem az lenne,hogy ezzel nem változik semmilyen tarifa?maradok feltöltő kártyás attól még?Mondtam,hogy nagyon analfabéta vagyok ehhez:XDsorry...Tehát ugyanúgy csak kicserélik a sim kártyámat egy nagyobbra és ugyanúgy 1500-ért tudom tölteni ezt a telót?

3.kérdésem lenne,hogy mi a véleményetek erről a telefonról.Nekem leginkább facebookhoz meg Instagrammhoz kellene.De ebből is leginkább Instagrammhoz.Viszi az Instagrammot...???Én azt olvastam,hogy igen,de biztosra lenne jó tudni olyantól,akinek van/volt ilyen telója...Meg ebből a szemszögből megérte -e?Vagy totál f.s-ul vitte....:D

4.kérdésem azért kérdeztem,hogyha erről az oldalról megrendelem,akkor biztos megmarad-e a feltötőkártyás dolog,mert telenor honlapján ugye írnak ilyet,hogy Mytariff :7490 ft/hó...na ez meg mi az Úr Istent jelent.Bocsi tényleg,de eléggé el vagyok maradva atechnika terén,most igyekszem pótolni:Xd


2015. júl. 19. 14:05
 1/10 A kérdező kommentje:
2015. júl. 19. 14:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy kell bele nagyobb sim kártya... vagy jó lesz a telefonba, vagy nagy lesz, de ha jól tudom ingyen megvágják a kártyát, ha szükséges. Miért változna bármi is? Ugyanúgy maradsz feltöltőkártyás, de inkább azt ajánlom menj be a helyi telenor üzletbe, hacsak nem egy kis faluban laksz.
2015. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bemesz a telenorba, megveszed kartyasan a keszuleket a mostani kartyadat kicserelteted odabent a megfelelo mereture.. marad minden a regiben... fb insta is mukodik rendesen, mondjuk az eredeti instagram alkalmazas helyett van egy sokkal jobb instagram kliens (6tag)
2015. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
amúgy meg jó telefon, a legjobb ár/érték arányú a piacon ebben az árban.. :) gyors, nem akad, nem fagy :) én is használom arra amire te szeretnéd majd :P +még twitterezek is stb... március óta megvan, és imádom :D
2015. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
még egy annyi kérdésem had legyen,hogy skypolni is tudtok vele?amugy köszi a válaszokat:):):)
2015. júl. 19. 19:24
 6/10 anonim ***** válasza:
igen :)
2015. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsótól kérdezném még,hogy hány napig bírja az aksija?ez még fontos lenne,mert neked van ugyhogy első kézből tudod:Damugy nekem is nagyon tetszik.
2015. júl. 19. 19:56
 8/10 anonim ***** válasza:
attól függ persze hogy használod :D intenzív használat mellett 1-1,5 napot bír, úgy pl a nap nagy részében a mobilnetet használod... :D ha nem nagyon babrálod sokszor akkor ilyen 2-3 napot bír
2015. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
arra felhívom a figyelmed, ha szériahibás kijelzős telefont fogsz ki akkor rögtön vidd be a Nokia Care-be majd, hogy cseréljék a kijelzőt :) mivel van rá garancia ezt ingyen megcsinálják... vidéken kb 1 hetet vesz igénybe ez a dolog ha pesten adod le akkor megcsinálják ott helyben kb másfél óra alatt
2015. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rendben van.köszönöm szépen:):D
2015. júl. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!