Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj és mi lehet a...

Mi lehet a baj és mi lehet a megoldás? Többi lent

Figyelt kérdés
A (gépszerelőnk) aki egy informatikus de ért hozzá elvitte újratenni a gépet de elivel mást is csinált mert több baja is volt, amikor vissza hozta az első héten semmi baja nem volt azt leszámítva hogy rohadt hangosan kattogott (még mindig) egyik nap használtam a gépet és egyszercsak befagyott minden és semmit nem lehetett vele csinálni... Aztán amit éppen használtam játékot (league of legends) eltűnt és kiirta hogy a league of legends nem található a gépen és hogy ellenőrizzem a hálózatot meg ilyeneket és nem csak az tűnt el hanem minden a lomtár kivételével, amikor újra indítottam a gépet minden parancsikon vissza jött de semmit sem engedett megnyitni ugyan azzal a felirattal... Azóta csak minden 3.-rá sikerül elinditani a gépet és volt hogy ilyen Windows XP stílusban indult el és valami problémákat keresett de egy nap alatt sem talált semmit és azóta sem működik a gépem...tipp hogy mit lehetne kezdeni? Ezek után nem szívesen vinnem vissza az emberhez ráadásul ilyenre is 23 hónap alatt csinálta meg jelzem a nyári szünet felénél vitte el

2015. nov. 3. 08:40
 1/2 A kérdező kommentje:
3* hónap
2015. nov. 3. 08:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Igy lathatatlanba winchester ptoblemara gondolnek.

Ellenorizd a merevlemezed allapotat a hdd sentinel programmal,es ird meg az eredmenyt.

2015. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!