Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Erdemes elkezdeni a Leauge of...

Erdemes elkezdeni a Leauge of Legendset?

Figyelt kérdés
Mennyire nehez ? Van ertelme baratok nelkul jatszani? tudok szerezni haverokat de ok nem biztos hogy napi 5-6 orat tudnak gyakorolni, mennyi ido megtanulni vele jatszani?
2015. nov. 5. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze érdemes

Nem annyira. Mondjuk az elején szerintem kell valaki aki elmagyarázza neked az alapokat és nézned kell pár videót is.

Van értelme barátok nélkül játszani. Igazából ranked-et én mindig egyedül megyek mert úgy jobban tudok koncentrálni, de azért jó ha van pár ember akikkel tudtok menni 1-2 lazítós, trollkodós normalt

Hát szerintem személy függő. Nekem kb 500 win kellett mire azt mondtam, hogy oké most már minden okés ismerem nagyjából az összes hőst.

(Most 1500+ win és dia5)

2015. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik MOBA sem éri meg azt a több száz órát, amit bele kell fektetni ahhoz, hogy jó legyél benne.
2015. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!