Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem szól a fejhallgatóm, ha...

Nem szól a fejhallgatóm, ha bedugom a laptopomba, pedig fel van véve a hangerő, és a füles egyébként működik (kipróbáltam telefonnal). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétfő este frissítettem a windows7-et 10-re. A 7-esen még működött, filmet is néztem vele vasárnap este, azóta nem használtam a fejhallgatómat. És most, hogy bedugtam, semmi hang, pedig elvileg szólnia kéne. Valaki tudja, mi lehet a gond?

2015. nov. 11. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
a drivert is feltetted?
2015. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Driver frissítés? Alaplapi drivert frissítsd, csak ne Windows 7-re, hanem Windows 10-re, ha van egyáltalán.
2015. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt írta, napra kész.
2015. nov. 11. 19:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Csoda történt! Minden hanggal kapcsolatos dolognál rányomtam a frissítésre, aztán vártam a csodát. A mikrofon után már működött. Amit azért nem értek, mert a fejhallgatómon nincs is mikrofon! xĐ
2015. nov. 11. 19:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Na jó, visszavonom, amit az előbb mondtam. Eddig működött, már megint nem szól. Nem értem, mi baja van ennek...
2015. nov. 11. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:
"rányomtam a frissítésre" a gyártó weblapjáról szedd le a legújabb drivereket
2015. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!