Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Angliába megvettem az eredeti...

Thomasas kérdése:

Angliába megvettem az eredeti windows 7 et. Hogyha ltöltöm a magyar windows 7 et akkor ugyanazzal a kóddal tudom aktiválni a windowst hogy eredeti legyen?

Figyelt kérdés

Most nyilván angol, de jobban szeretném ha magyar lenne.

Hülyeséget ne irjatok pls



2015. nov. 15. 00:44
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
100%

Egyszer telepítettem egy román billentyűzet kiosztású laptopot, és a matricáján lévő kóddal aktiváltam be vele a feltelepített magyar nyelvű Windows 7 Home Premium -ot. Nyilván a matrica is román Windows 7 Home -hoz tartozott eredetileg.


Azt viszont nem tudom állítani, hogy angol és magyar változat között is működik, csak feltételezem.


Azt viszont tudom, hogy Windows 7 Ultimate/Enterprise változatoknál bármikor lecserélheted a nyelvet hivatalosan is. Tehát ha feltelepíted az angol verziót és beaktiválod, utána bármilyen nyelvi csomagot leszedhetsz. A Windows 7 Ultimate/Enterprise verziónál olcsóbb verziókat egy Vistalizator nevű programmal tudod honosítani.


Azt is működik, ha az angol Windows 7 -et felfrissíted Windows 10 -re, és annak cseréled le a nyelvét. Windows 10-nél ugyanis már nincs ilyen megkötés mint a 7-nél hogy csak az Ultimate/Enterprise verzióknak változtatható meg a nyelve. Bármilyen Windows 10 verziónak le tudod cserélni a nyelvét.


Ezzel kb. leírtam minden tapasztalatomat a témában. Remélem tudtam segíteni.

2015. nov. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 Ezt a nyelvmódosításos dolgot próbáltad is a gyakorlatban? Mert én magyar nyelvűt akartam angolra váltani, és hogy sikerült e normálisan? Egy szóval kifejezve: lo*aszt. Ez persze inkább azért volt gáz, mert nővérem barátjának csináltam akinek kb angol az anyanyelve, így nem nagyon tud magyarul, de lehet hogy egy magyart nem fog zavarni hogy a szövegek fele angol marad.
2015. nov. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Persze mindegyiket próbáltam a gyakorlatban.
2015. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!